KONST / Litografier / Färglitografi 16229324
nr 1622 9324
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Anthony, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), "Sun burst". Färglitografi. Bladets mått: 71x50 cm
Kondition: skadad glasskiva
Utrop:
600 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:23:31
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor